STPS20L60CT
Документи:
STPS20L60CT
Артикул: 66033
Виробник: ST MICROELECTRONICS
Корпус: TO-220AB (SOT78)
Наявність: В наявності
Наявність в магазинах Києва:
УмовиНаявність Термін поставки Кратність Ціна
Наявність Є в наявності Термін поставки на складі Кратність 1
Характеристики:
Пікова зворотня напруга (Urrm) 60
Максимальний середній струм діода (If(av)), А 20
Пряме падіння напруги (Uf), В 0.56
Кількість діодів в корпусі та схема (N/Схема) 2CC
Докладний опис
Приховати / Показати
Діод Шоттки спарений STPS20L60CT, ST MICROELECTRONICS, 60V 20A 0,56V падение, корпус TO-220AB (SOT78)
Самовивіз:
«Магазин Імрад»
«Магазин Імрад» м.Київ, вул. Шутова, 9а, 1 поверх Пн-Пт з 9.00-17.00, Сб з 9.00-15.00, Нд - вихідний
Офіс
Офіс м.Київ, вулиця Шутова, 9А, ПН-ПТ: з 9:30 до 17:00; Субота-Неділя: вихідні