Про Компанію IMRAD

IMRAD – це українська компанія-дистриб’ютор електронних компонентів та супутніх матеріалів для розробників, виробництв, сервісних центрів і приватних осіб. Вже більше 25 років ми допомагаємо українцям втілювати їхні інженерні рішення в реальність. За цей час ми стали надійним партнером для багатьох клієнтів в Україні та за кордоном, доставляючи їм найкращі електронні комплектуючі від провідних світових виробників.

Наша команда досвідчених та кваліфікованих професіоналів мають профільну освіту провідних технічних університетів та досвід роботи в індустрії електронних компонентів, і вони завжди готові допомогти вам із вашими потребами. Незалежно від того, чи шукаєте ви датчики для монтажу на платі, конденсатори, інструменти розробки та проектування, котушки індуктивності, дискретні напівпровідники або будь-які інші електронні компоненти чи деталі, у нас є все це в наявності на складі та готове до відправки сьогодні, або з можливістю постачання під ваш проект.

Наші переваги:

   1. Актуальна та чесна інформація на сайті для зареєстрованих користувачів. Ми надаємо реальні терміни постачання та актуальну ціну, щоб ви могли планувати свої проекти більш ефективно і виконувати свої зобов’язання перед вашими клієнтами. Реєструйтесь та авторизуйтесь на нашому сайті, щоб завжди мати доступ до оновлення каталогу в режимі реального часу.
   2. Зручна оплата: ми працюємо як з організаціями, що є платниками ПДВ, так і з ФОП і приватними особами, що не є платниками ПДВ. Обирайте зручний спосіб оплати - виставлення рахунку чи сплата онлайн при оформленні замовлення.
   3. Швидке комплектування замовлення: оформлюйте замовлення на сайті, заповнюйте данні для відправки, сплачуйте онлайн. Сплаченні онлайн замовлення із товаром з наявності оброблюються в пріоритеті нашою новітньою автоматизованою системою. Таким чином ми встигаємо опрацьовувати та відправляти ваші замовлення навіть за відсутності світла чи інтернету, а також в умовах обстрілів.
   4. Швидка та зручна доставка: ми щодня відправляємо замовлення двічі на день службою доставки НоваПошта, а також поштовим оператором УкрПошта (УкрПошта Експрес).
   5. Дбаємо про природу та ваш час – використовуємо систему електронного документообігу «Вчасно». Не витрачайте час на конверти, марки, папір і тонер дня друку, місце для зберігання та архівування документів. Не чекайте на доставку документів поштовими службами. Приєднуйтесь до нас в системі електронного документообігу «Вчасно» і зробіть роботу з документами більше ефективною. Для клієнтів, що сплачують замовлення онлайн – отримайте електронний фіскальний чек одразу при сплаті.

Ми прагнемо надати найбільш швидкий сервіс з якісними товарами і тому постійного вдосконалюємось. Ми цінуємо ваші відгуки та пропозиції та прагнемо виправдати ваші очікування.