SRR1260-330M
Документи:
SRR1260-330M
Артикул: 293965
Виробник: BOURNS
Наявність: Доступний під замовлення
Наявність в магазинах Києва:
УмовиНаявність Термін поставки Кратність Ціна
Характеристики:
Індуктивність (L) 33 uH
Серія SRR1260
Допуск (Δ), ±% ±20%
Струм перегріву (Iпер), A 3
Максимальний опір постійному струму (RDC max), Ом 0.06
Струм насичення (Iнас), A 2.8
Типорозмір дросселя S1313
Тип монтування SMD
Габаритні розміри (LxWxH), мм 12.5x12.5x6.5
Частота власного резонансу (fрез), МГц 9.97
Тестова частота 2.52 MHz
Робоча температура (Tроб), °С -40..+125
Самовивіз:
«Магазин Імрад»
«Магазин Імрад» м.Київ, вул. Шутова, 9а, 1 поверх Пн-Пт з 9.00-17.00, Сб з 9.00-15.00, Нд - вихідний
Офіс
Офіс м.Київ, вулиця Шутова, 9А, ПН-ПТ: з 9:30 до 17:00; Субота-Неділя: вихідні