SRR1005-7R0M
SRR1005-7R0M
Артикул: 45001
Виробник: BOURNS
Наявність: В наявності
Наявність в магазинах Києва:
УмовиНаявність Термін поставки Кратність Ціна
Наявність Є в наявності Термін поставки на складі Кратність 1
Характеристики:
Індуктивність (L) 7 uH
Серія SRR1005
Допуск (Δ), ±% ±20%
Струм перегріву (Iпер), A 2.2
Максимальний опір постійному струму (RDC max), Ом 0.055
Струм насичення (Iнас), A 3.2
Типорозмір дросселя S1108
Тип монтування SMD
Габаритні розміри (LxWxH), мм 10.5x8x4.7
Частота власного резонансу (fрез), МГц 32
Тестова частота 7.96 MHz
Робоча температура (Tроб), °С -40..+125
Самовивіз:
«Магазин Імрад»
«Магазин Імрад» м.Київ, вул. Шутова, 9а, 1 поверх Пн-Пт з 9.00-17.00, Сб з 9.00-15.00, Нд - вихідний
Офіс
Офіс м.Київ, вулиця Шутова, 9А, ПН-ПТ: з 9:30 до 17:00; Субота-Неділя: вихідні