IPP023N10N5AKSA1
IPP023N10N5AKSA1
Артикул: 299883
Виробник: INFINEON TECHNOLOGIES
Корпус: TO-220
Наявність: В наявності
Наявність в магазинах Києва:
УмовиНаявність Термін поставки Кратність Ціна
Наявність Є в наявності Термін поставки на складі Кратність 1
Характеристики:
Тип монтування THT
Тип каналу N
Напруга пробиття стік-витік (Ubrdss), В 100
Максимально допустима напруга затвор-витік (Ugs max), В 20
Максимальний струм стік-витік при 25°С (Id), А 120
Максимальний імпульсний струм стоку (Idm), А 480
Максимальний струм стік-витік при 100°С (Id(100°С)), А 120
Потужність, що розсіюється при 25°C (Pd), Вт 375
Опір стік-витік при 10V (Rdson), Ом 0.0023
Маркування на корпусі 023N10N5
Повний заряд затвору, нКл 168
Докладний опис
Приховати / Показати
MOSFET транзистор IPP023N10N5AKSA1, INFINEON TECHNOLOGIES, N-канал, 100V 120A 375W, TO-220
Самовивіз:
«Магазин Імрад»
«Магазин Імрад» м.Київ, вул. Шутова, 9а, 1 поверх Пн-Пт з 9.00-17.00, Сб з 9.00-15.00, Нд - вихідний
Офіс
Офіс м.Київ, вулиця Шутова, 9А, ПН-ПТ: з 9:30 до 17:00; Субота-Неділя: вихідні