Каталог товарів Датчик присутності газів

Сортування:
Відображення:
  • Виберіть фільтри:
  • Бренд
  • Ціна
Характеристики
Виводити по:
Виводити по:

Що таке датчик тиску газу та особливості застосування

Багато галузей використовують газ, але не кожна галузь потребує точномого вимірі тиску в системі. Контроль витоків - це відмінний спосіб використання датчиків присутності газу. При виборі необхідно враховувати кілька факторів.

Газ - складне середовище, з яким доводиться мати справу, в залежності від того, з яким типом газу працює датчик. Двома найбільш важливими факторами при виборі є агресивність газу і водневе охрупчення.

Деякі з найбільш поширених агресивних газів - це аміак, хлористий водень, хлор і метиламін. Існує багато датчиків, які можуть працювати з різними їдкими газами.

 «Водневе охрупчення» - це тип корозії, який в основному впливає на сталь, і багато сенсорів тиску виготовляються зі сталі. Коли метал піддається водневому охрупченню, ударна в'язкість і/або пластичність металу істотно знижуються. Водень поглинається металом в оточуючому середовищі, яким він піддається. Переконайтеся, що матеріал, з якого зроблений ваш сенсор, не стикається з проблемою водневої крихкості.

Приклади застосування датчика присутності газу

Один із найпоширеніших прикладів є робота з біогазом і природним газом. Низький тиск при виробництві біогазу може зробити багато датчики тиску невідповідними для установок з виробництва біогазу. Цей тип виробництва вважається дуже брудним, що може засмітити датчики тиску і привести до неточних вимірах тиску. Необхідно точно виміряти тиск, щоб на виробничому об'єкті можна було виробляти біогаз, який має таку ж консистенцію.

Хімічні резервуари часто містять деякі з найбільш агресивних і токсичних газів, відомих людині. Ці резервуари постійно використовуються під час виробничих і хімічних процесів, що означає, що їх рівні тиску постійно змінюються. Сенсори для цього типу застосування часто виготовляються на замовлення відповідно до конкретних вимог.

Де купити датчик тиску газів в Україні

Купити датчики наявності газу для свого проекту ви можете в інтернет-магазині електронних компонентів IMRAD з доставкою по Україні або самовивозом з м.Київ.