Каталог товарів Датчик тиску

Сортування:
Відображення:
 • Виберіть фільтри:
 • Бренд
 • Ціна
 • Тип виміру тиску
 • Максимальний вимірюваний тиск (Pвим), кПа
 • Максимальний допустимий тиск (Pmax), кПа
 • Похибка вимірювання
 • Напруга живлення (Uжив), В
Характеристики
Виводити по:
Виводити по:

Що таке п'єзоелектричний датчик тиску

Залежно від того, яке явище використовується, кристалічний датчик можна назвати електростатичним, п'єзорезистивним або резонансним.

Коли на кристал кварцу чиниться тиск, він пружно деформується. Ця деформація призводить до потоку електричного заряду. Результуючий електричний сигнал може бути виміряний як показник сили, яка була прикладена до кристалу. Ці датчики не можуть визначати статичний вплив, але використовуються для вимірювання швидко мінливих параметрів, що виникають в результаті вибухів, пульсацій або інших джерел ударів або вібрації. Бажані характеристики включають в себе їх міцну конструкцію, малий розмір, високу швидкість і самогенеруємий сигнал. З іншого боку, вони чутливі до коливань температури і вимагають спеціальних кабелів і посилення.

Перетворювачі електростатичного тиску маленькі і міцні. Сила до кристалу може бути додана в поздовжньому або поперечному напрямку, і в будь-якому випадку буде викликати вихід високої напруги, пропорційний прикладеній силі. Самогенеруючий сигнал напруги кристала корисний, коли подача живлення на датчик недоцільна або неможлива. Ці п'єзоелектричні датчики ідеальні для вимірювання перехідних процесів.

П'єзорезистивні датчики тиску працюють на основі залежності питомого опору кремнію від напруги. Він складається з діафрагми, до якої приєднані чотири пари кремнієвих резисторів. Тут сама діафрагма виготовлена ​​з кремнію, а резистори дифундують в кремній в процесі виробництва. Ці датчики тиску чутливі до змін температури і повинні мати температурну компенсацію.

Що таке оптичний датчик тиску?

Оптичні датчики виявляють вплив незначних рухів через зміни робочого тиску і генерують відповідний електронний вихідний сигнал. Як джерело світла використовується світлодіод (LED), і лопатка блокує частину світла, коли він переміщається діафрагмою. Коли технологічний тиск переміщує лопать між вихідним діодом і вимірювальним діодом, кількість отриманного інфрачервоного світла змінюється.

Оптичні датчики тиску повинні компенсувати старіння світлодіодного джерела світла за допомогою еталонного діода, який ніколи не блокується лопаткою. Оптичний датчик тиску несприйнятливий до температурних впливів, оскільки зміни температури впливають на джерело, вимірювальний і опорний діоди. Більш того, оскільки величина переміщення, необхідна для вимірювання, дуже мала (менше 0,5 мм), гістерезис і помилки повторюваності практично дорівнюють нулю. Цей тип датчиків не вимагає особливого обслуговування. Вони мають відмінну стабільність і призначені для тривалих вимірювань.

Основні параметри при виборі

 • Діапазон
 • Корпус
 • Умови експлуатації

Якщо передавач повинен працювати при високих температурах навколишнього середовища, корпус може охолоджуватися електрично (ефект Пельтьє) або водою, або він може бути переміщений в кондиціоновану зону. Коли очікуються температури замерзання, слід використовувати резистивний нагрів або відстеження пари в поєднанні з теплоізоляцією.

Де купити датчик тиску в Україні

Ви можете підібрати і купити датчик тиску в українському інтернет-магазині електронних компонентів Імрад з доставкою по Україні.