Каталог товарів Акселерометр

Сортування:
Відображення:
  • Виберіть фільтри:
  • Бренд
  • Ціна
  • Кількість осей (K)
  • Діапазон вимірюваного прискорення (Ar), g
  • Напруга живлення (Uжив), В
  • Тип інтерфейсу
Характеристики
Виводити по:
Виводити по:

Що таке акселерометр

Акселерометри вимірюють правильне прискорення, яке є прискоренням щодо вільного падіння. Наприклад, пристрій у вільному падінні буде фактично вимірювати нульове прискорення, тоді як стаціонарному стані буде вимірювати 9,8 м/с2 через гравітацію Землі (визначається як 1-g). Одним з великих відкриттів Альберта Ейнштейна було те, що прискорення і гравітація еквівалентні (звідси і назва: принцип еквівалентності).

Сила, викликана вібрацією або зміною руху (прискоренням), змушує масу «здавлювати» п'єзоелектричний матеріал, який виробляє електричний заряд, пропорційний силі, що діє на нього. Оскільки заряд пропорційний силі, а маса постійна, то заряд також пропорційний прискоренню.

Більшість акселерометрів вимірюють прискорення по трьох осях і можуть визначати орієнтацію щодо вертикального напрямку сили тяжіння. Визначивши напрямок гравітації Землі, можна визначити кут нахилу пристрою за допомогою простої тригонометрії. Саме так смартфони визначають, тримайте ви телефон в портретному або ландшафтному режимі.

Цей сенсор може вимірювати тільки вертикальну орієнтацію щодо сили тяжіння, але не може визначати бічну орієнтацію, наприклад, виміряну компасом.

Де використовуються акселерометр

Вони використовуються для виявлення вібрації, ударів, змін напрямку, орієнтації, або падіння пристрою. Варіанти використання включають інтелектуальні крокоміри і моніторинг руху автомобілів. Вони також можуть бути використані в якості протиугонного захисту, що попереджає систему про переміщення об'єкта, який повинен бути нерухомим.

Де купити акселерометр

Купити акселерометр в Україні ви можете в інтернет-магазині Імрад. Шукайте щось специфічне і не знайшли в каталозі? Надішліть нам запит на зворотний зв'язок або своєму персональному менеджеру!